Horoskop 2019

Horoskop Blíženci 2019

homera logo

Horoskop Blíženci 2019

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Pre Blížencov bude celý rok 2019 rokom bez výrazných obmedzení, problémov a peripetií. Žiadna z pomalých planét ich neohrozuje a ani sa obťažovať nechystá. Nie je teda treba sa výrazne brzdiť v aktivitách alebo sa strachovať pred problémami, ktoré by ich mohli v blízkej budúc­nosti zaskočiť. Jedine Jupiter bude začiatkom roku v napätom posta­vení, ale ten rýchlo odíde. Je teda treba využiť všetko, čo sa tento rok ponúkne, k tomu, aby si svoj život títo jedinci vylepšili tak, ako to najlepšie pôjde. 

 

horoskop-blizenci

V tomto roku im bude Šťastena naklonená a Blížencom sa bude veľmi dariť. Mali by sa s pokojom a bez obáv vrhnúť i do veľmi riskantných aktivít, všetky ich počiny budú korunované úspe­chom. Tento rok sa pre vás bude odvíjať v duchu príprav a plánovania bu­dúcnosti. Možno dôjde v živote týchto jedincov k veľkému prerodu, a to vo všetkých smeroch.  Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

V priebehu tohto obdobia nezostane v ich živote kameň na kameni. Premena bude iste bolestivá, je treba ju ale absolvovať, aby sa zo života týchto Blí­žencov vylúčilo všetko, čo ich brzdilo, obmedzovalo, dusilo a hlavne pre ne nebolo už žiadnym prínosom. Zrejme veľké životné zmeny sa podaria podľa ich predstáv. Nech  sa deje, čo sa deje v živote týchto jedincov, mali by mať na mysli, že koniec dobrý sľubuje všetko dobré – náročnejšie obdobie v prvej polovici roka – ta druhá polovica bude priaznivejšia, a obdobie od novembra sľubuje dokonca veľké zhupnutie k lepšiemu. 

Osud a hlavne Šťastena im bude naklonená tak, že sa budú v jej priazni doslova vyhrievať. Nemali by ale v žiad­nom prípade zaspať na vavrínoch. V tomto roku 2019 je treba teda zapracovať na rezervách vo všetkých oblastiach a nepodceňovať prípadné nástrahy, ktoré by ich mohli neskôr zaskočiť.

homera-radi

Možno už v tomto roku sa budete musieť vyrovnať s istou citovou stratou. Čím rýchlejšie sa vám to podarí, tým lepšie pre vás. Nežite v spomienkach, žite prítomnosti! A prítomnosť je krásna, tak sa z nej tešte! Taktiež obavy z budúcnosti nie sú na mieste. Čím viac naplno si vychutnáte dobroty života, ktorých sa vám dostáva plným priehrštím, tým dlhšie vám to aj zostane. Intuícia je vám v tom všetko nápomocná.

horoskop-blizenci

Charakter Blížencov

Charakteristika znamenia Blíženci pre ženu a muža.