Horoskop 2019Znamenia zverokruhu

Horoskop Blíženci 2019

homera logo

Horoskop na rok 2019
Blíženci

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Blíženci 2019

Pre Blížencov bude celý rok 2019 rokom bez výrazných obmedzení, problémov a peripetií. Žiadna z pomalých planét ich neohrozuje a ani sa obťažovať nechystá. Nie je teda treba sa výrazne brzdiť v aktivitách alebo sa strachovať pred problémami, ktoré by ich mohli v blízkej budúc­nosti zaskočiť. Jedine Jupiter bude začiatkom roku v napätom posta­vení, ale ten rýchlo odíde. Je teda treba využiť všetko, čo sa tento rok ponúkne, k tomu, aby si svoj život títo jedinci vylepšili tak, ako to najlepšie pôjde. 

 

horoskop-blizenci

V tomto roku im bude Šťastena naklonená a Blížencom sa bude veľmi dariť. Mali by sa s pokojom a bez obáv vrhnúť i do veľmi riskantných aktivít, všetky ich počiny budú korunované úspe­chom. Tento rok sa pre vás bude odvíjať v duchu príprav a plánovania bu­dúcnosti. Možno dôjde v živote týchto jedincov k veľkému prerodu, a to vo všetkých smeroch.  Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

V priebehu tohto obdobia nezostane v ich živote kameň na kameni. Premena bude iste bolestivá, je treba ju ale absolvovať, aby sa zo života týchto Blí­žencov vylúčilo všetko, čo ich brzdilo, obmedzovalo, dusilo a hlavne pre ne nebolo už žiadnym prínosom. Zrejme veľké životné zmeny sa podaria podľa ich predstáv. Nech  sa deje, čo sa deje v živote týchto jedincov, mali by mať na mysli, že koniec dobrý sľubuje všetko dobré – náročnejšie obdobie v prvej polovici roka – ta druhá polovica bude priaznivejšia, a obdobie od novembra sľubuje dokonca veľké zhupnutie k lepšiemu. 

Osud a hlavne Šťastena im bude naklonená tak, že sa budú v jej priazni doslova vyhrievať. Nemali by ale v žiad­nom prípade zaspať na vavrínoch. V tomto roku 2019 je treba teda zapracovať na rezervách vo všetkých oblastiach a nepodceňovať prípadné nástrahy, ktoré by ich mohli neskôr zaskočiť.

homera-radi

Možno už v tomto roku sa budete musieť vyrovnať s istou citovou stratou. Čím rýchlejšie sa vám to podarí, tým lepšie pre vás. Nežite v spomienkach, žite prítomnosti! A prítomnosť je krásna, tak sa z nej tešte! Taktiež obavy z budúcnosti nie sú na mieste. Čím viac naplno si vychutnáte dobroty života, ktorých sa vám dostáva plným priehrštím, tým dlhšie vám to aj zostane. Intuícia je vám v tom všetko nápomocná.

horoskop-blizenci

Viac o Znamení Blížencov

Charakteristika znamenia Blíženci pre ženu a muža.