Horoskop 2019

Horoskop Býk 2019

homera logo

Horoskop Býk 2019

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Títo jedinci si budú užívať príjemný začiatok roku 2019, ktorý im prinesie pohodu, radosť a mnoho zaujímavých šancí. Saturn im pomôže vyriešiť problémy, ktoré ich doteraz trápi­li a obmedzovali v rozlete. Pokiaľ sa nepodarí týmto jedincom problémy úplne zlikvidovať, potom určite sa aspoň zmiernia tak, aby boli únosné. Táto konštelácia prinesie také zaujímavé riešenie alebo šance, ako si svoj doterajší život vylepšiť

horoskop-byk

Možné sú i za­ujímavé pracovné ponuky. Postavenie planét hovorí jednoznačne o tom, že im bude Šťastena naklonená, a osud im bude priať i vo veľmi riskantných činoch. 

Krátkodobo horším obdobím bude len začiatok leta – to by sa mali mať Býkovia na pozore pred podcenením a precenením svojich síl. Pozor teda hlavne na zdraví a zbytočné konflikty. V tejto dobe udržať na uzde veľké finančné výdaje, je treba sa radšej držať „pri zemi“ a zapracovať na finančnej rezerve.  Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

Toto ob­dobie prinesie do budúcna veľa priaznivého, šťastného, príjemného a pohodového. Pre nejedného Býka môže tento rok byť začiatkom novej etapy ich života, ktorá ich povznesie.

homera-radi

Rok je objektívne dobrý a úspešný, i keď sa nesplní všetko, čo si prajete. Ideálna rada na to je: neuľpievanie. Viem, ľahšie sa to povie ako prevedie, ale snáď sa dokážete preniesť nad to, že nie je všetko podľa vás, ale napr. podľa vašej polovičky. A akonáhle si poviete, že to ste vlastne tak trochu aj vy, tak vidíte, že vlastne aj vám sa činí dobre, i keď sa to k vám dostane až sekundárne, „z druhej ruky“.

horoskop-byk

Charakter Býka

Charakteristika znamenia Býk pre ženu a muža.