Horoskop 2019

Horoskop Kozorožec 2019

homera logo

Horoskop Kozorožec 2019

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Jedinci budú prežívať celkom pokojný rok, nemalo by ich nič zaskočiť. Bude úspešnejší, než bol ten predošlí, pokiaľ sa v minulom roku objavili akékoľvek problémy, potom sa v tomto roku vyrie­šia samy alebo postupne zaniknú či sa zmiernia. To, čo  Kozorožcov trá­pilo, sa pozvoľna vytratí, a do života týchto jedincov nastúpi pozvoľna pokoj, pohoda a  režim, ktorý im bude vyhovovať. 

horoskop-kozoroh

V priebehu celého roku ich neohrozuje žiadna z pomalých planét, ba naopak. Do zvlášť priaznivého postavenia sa dostávajú planéty, toto spojenie sľubuje týmto Kozo­rožcom nejaké nečakané šťastie alebo dar Osudu, ktorý veľmi zalahodí ich duši. Zimu by mali naplno využiť blahodárneho vplyvu tohto spojenia k tomu, aby si svoje životní istoty poistili do budúcna. Vhodná doba bude k tomu, že by mali vytiahnuť do boje so svojimi tajnými snami a plánmi a po­kúsiť sa ich presadiť. 

Rok 2019 by mohol byť taktiež prípravnou fázou na zvlášť vyda­rený nasledujúci rok. Títo jedinci v tomto období by teda mali premýšľať o tom, ako svoj život vylepšiť a hlavne si svoje šťastie poistiť do ďalekej budúcnosti. Vhodná doba bude k plánovaniu. Jedinci tohto obdobia si budú musieť do leta ešte niektoré veci ujas­niť a zvážiť, čo je pre nich dôležité a čoho chcú v živote dosiahnuťObjednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

Konštelácia planét si vyžiada nejednu vrásku na čele a šrám na duši. Bude sa jednať,  ale už o posledné záchvevy tohto vplyvu, prerod v iného človeka by mal byť u konca a do života týchto jedincov vstúpi zase pokoj a duševná pohoda. Jupiter prinesie šťastné dokončenie toho, čo Kozorožcov najviacej ťažilo, starosti pominú a medziľudské vzťahy sa vylepšia. 

Druhá polovina roku sa bude odvíjať v duchu upokojenia rozbúrených vôd a vylepšení partnerských vzťahov, zmiernenie konfliktov alebo zažehnanie kríze. Saturn hovorí jednoznačne o tom, že budú musieť títo jedinci o svoje istoty a šťastí ešte trochu zabojovať. Musia sa postaviť pevne na zem a vziať rozum do hrsti. Nemôžu nič hádzať za hlavu alebo byť ľahkovážnymi, to by sa im nevyplatilo. Musia uchopiť opraty pevne do rúk a ukočírovať si svoj život podľa svojich predstáv, a nie podľa názoru niekoho iného.

homera-radi

Týmto rokom sa vám ešte len začína dobré obdobie, takže sa nemusíte s ničím až tak ponáhľať. Doprajte si čas na rozmyslenie a neunáhlite sa v ničom. Doprajte si aj trochu radosti, na šetrenie a odkladanie „na horšie časy“ ešte bude dosť času. Nenechajte si život prejsť pomedzi prsty, fakt si ho vychutnajte plným priehrštím . Nechajte občas, aby sa zapojila aj vaša intuícia. Iste vám vnútorný hlas dobre poradí.

horoskop-kozoroh

Charakteristika Kozorožec

O povahe znamenia Kozorožec pre ženu a muža.