Horoskop 2019

Horoskop Lev 2019

homera logo

Horoskop Lev 2019

numerologiahomera.sk je tu pre Vás s ročným horoskopom

Pre všetkých jedincov tohto znamenia bude v podstate celý rok 2019 vydarený. Planéty im budú spoločne s Jupi­terom prinášať priaznivé zmeny, zatiaľ čo Saturn bude povestný Božími mlynmi, ktoré budú pracovať pre všetkých týchto jedincov. V tomto roku sa títo jedinci dočkajú zaslúženej odmeny za všetku svoju snahu, usilovnosť a prácu, ktorá doposiaľ nebola do­statočne uznaná. Pokiaľ im bolo v uplynulých rokoch ukrivdené, potom sa môžu tešiť na zaslúženú satisfakciu a dokonca i odmenu.

horoskop-lev

 Tá nemusí byť nutne finančná. Môžu sa dočkať slávy alebo príjemnej zmeny. Vhodný rok bude k zmene zamestnania, k pracovnému postupu alebo k hľadaní nových zdrojov príjmu. 

Títo jedinci by mali popremýšľať o tom, ako si posilniť svoju imunitu alebo vylepšiť svoj imidž. Zmeny, ktoré by mali v tomto roku urobiť, by mali byť rýchle a nekompromisné. Len také totiž pomôžu zmeniť váš život k lepšiemu. Pokiaľ budete vnútorne pre­svedčení o čomkoľvek, nemali by ste si nechať do svojich záležitostí nikým hovoriť, a ísť za svojimi cieľmi nekompromisne. V tomto roku môže väčšina jedincov teda očakávať úľavu a nové možnosti.    Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

Zrejme v rozmedzí od jari do jesene  2019 sa budú tešiť zvlášť šťastnému obdobiu, ktoré im prinesie nielen radosť, ale taktiež nové príležitosti. Pokiaľ títo jedinci riešia otázku bývania, potom i v tomto smere im bude Osud tento rok naklo­nený. Vhodná doba je dokonca k hypotékam. Pre ďalšie obdobie sa nemusia totiž títo jedinci obávať nepriaznivého zlomu v živote, ktorý by ich plány zhatil alebo uvrhol ich rodinu do veľkých problémov.

homera-radi

Vážne rozhodnutia, ktoré sa týkajú vášho postavenia, vašej lásky, manželstva či veľkých finančných investícií, si odložte na koniec roka, resp. na obdobie počnúc polovičkou novembra až december. Naopak, veci, ktoré sa netýkajú finančných ani právnych vecí, riešte priebežne počas celého roka a budete spokojní. Vyhýbajte sa chrípke, infekčným chorobám, bacilonosičom aj veľkej rýchlosti, najmä v lete…

horoskop-lev

Charakter Leva

Povaha znamenia Lev pre ženu a muža.