Horoskop 2019

Horoskop Panna 2019

homera logo

Horoskop Panna 2019

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Pre všetkých týchto jedincov bude platiť maximálna opatrnosť vo všetkých oblastiach. Jupiter, ktorý prešiel výborným postavením, stratí svoj blahodárny vplyv a do popredia sa dostane Neptún a hlavne sa vlády nad týmto znamením ujme Saturn. Pokiaľ je teda treba čokoľvek dôležitého urobiť alebo rozhodnúť, potom neotáľať, ale jednať okamžite – čím skôr, tým lepšie. Od jari by bolo najlepšie zaujať strategickú pozíciu mŕtveho chrobá­ka, čo sa ale ťažko zrejme povedie. Saturn sa im postará o ťažkú hlavu a nepokojný spánok.

horoskop-panna

Postavenie planét prinesie do života týchto jedincov nepríjemné otrasy a hlavne zmeny, ktoré budú mať tendenciu vtrhnúť sa do ich života úplne ne­čakane a rýchlosťou blesku. Pozor teda na všetky doterajšie istoty, v ohrození sa v tomto roku ocitá všetko – i to, o čom sa títo jedinci domnievali, že sa zmeniť rozhodne nemôže. Žiadna z oblastí nebude úplne bezpečná, a tak je treba sa snažiť vyhnúť zmenám – i ta sebamenšia by spustila lavínu zmien nasledujúcich, ktoré by neboli príjemné. 

Rok nebude rozhodne vhodný k riskantným činom, k veľkým pôžičkám alebo investíciám, nič by títo jedinci nemali popisovať bez konzultácie s dobrým právnikom alebo iným odborníkom. Problémy môžu priniesť úrady, nebude vhod­ná doba na súdy, lekárske zásahy môžu priniesť ďalšie komplikácie, nečakané starosti alebo problémy možno očakávať s deťmi alebo starými členmi rodiny. Saturn predloží týmto jedincom nepríjemné účty za chyby, ktoré v uplynulých rokoch spravili – možno i nevedomky. Bude treba maximálnej diplomacie a trpezlivosti k prekonaniu tohto dôležitého ži­votného obdobia. Pokiaľ sa Panny postavia tomu čelom, môžu z toho veľa vyťažiť, bude ale treba trpezlivosti a starostlivosti.   Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

Všetky dôležité rozhodnutia by teda mali títo jedinci situovať do druhej polovi­ny roku, kedy postavenie pomalých planét garantuje priazeň osudu, veľké šťastie a hlavne intuíciu na ľudí, situácie a taktiež odhad na úspech.

homera-radi

Všetko vám nemusí vychádza, lebo so Saturnom sú problémy. To pre vás znamená, že nič pred vami nemôže zostať utajené, o všetkom by ste mali vedieť. Žiadne nejasnosti ani nepresnosti by okolo vás nemali byť: tak sa držte a nenechajte sa oklamať, podviesť ani obalamutiť. Kalkulačku noste pre istotu stále so sebou. A mobil s telefónnym číslom vášho priateľa, ktorý vám vždy dobre radí.

horoskop-panna

Charakter Panny

Charakteristika znamenia Panna pre ženu a muža.