Horoskop 2019

Horoskop Rak 2019

homera logo

Horoskop rak 2019

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Všetci Raci sa môžu tešiť vynikajúcemu roku, na ktorý budú dlho spomínať ako na úžasné obdobie. Jupiter, prišiel v dobrom postavení a v tomto svojom tranzite im priniesol doriešenie nejakého veľkého problému alebo trápenia. Priniesol novú šancu, ako si svoj život vylepšiť a byť šťastný. Ešte niekoľko prvých mesiacov roku 2019 bude pod silným vplyvom a prinesie im ešte veľa dobrého, príjemného a optimistického a sľubuje značnú úľavu. Vhodná doba je dokonca i pre veľmi riskantné aktivity. 

Celý rok sa bude vyvíjať v duchu – odvážnemu šťastie praje. Saturn vo svojom postavení sľubuje zaslúženú odmenu za všetko, čo urobili dobrého. Pokiaľ ich teda trápili nejaké staré resty alebo nespravodlivosti, potom prá­ve v tomto roku budú tí, ktorí im ublížili, potrestaní, im sa naskytnú nové veľké príležitosti a možnosti predviesť všetky svoje schopnosti a predovšetkým sa im podarí zbaviť sa všetkého, čo ich brzdilo v rozlete, čo v ich živote bolo nekvalitné, čo tlelo a bolo k ničomu.  Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

Pocítia v priebehu tohto roku nesmiernu úľavu, pretože priazeň Šťasteny im pripraví veľa radostných a milých prekvapení. Pocítia tlak, ktorý ich bude tlačiť k tomu, aby si urobili vo svojom živote poriadok, dali mu disciplínu a smer a nemaznali sa s tými, kto ich má tendenciu využívať. Budú sa musieť postaviť stabilne na pevnú zem a zapriahnuť svoj elán a bojovnosť, aby ukázali svojmu okoliu, čo všetko v nich je, aký nesmierne rozsiahli obzor majú, ako rýchlo a ľahko sa vedia orientovať v každej problematike a akí maj­stri sú v boji. Budú dostávať jednu šancu za druhou a oni budú všetky ponuky Osudu hravo, rýchlo a úplne  bravúrne zvládať. Budú sa nabíjať ďalšou čin­nosťou a aktivitou, nič pre nich nebude nemožné. 

Tento rok sľubuje, že títo jedinci vyrazia všetky zbrane svojim nepriateľom a môžu sa dočkať dokonca predbežnej akože korunovácie. Nemali by si nechať do svojich záležitostí hovoriť a už vôbec by nemali počúvať tých, kto ich tempu nestačí alebo im ich úspechy závidí.

homera-radi

Využite v dobrom tento rok, aby ste si jednak dopriali toho, čo ste si museli odriekať, ale aj bude dobré, ak sa fyzicky aj psychicky dáte do perfektnej kondície, aby ste v najbližších rokoch dokázali odolávať aj náročnejším úlohám a komplikovanejším životným situáciám. Ak zbadáte na sebe začiatok nejakej chronickej choroby, vykoreňte ju ešte v tomto roku. Rozhodne ju nepodceňujte.

Charakteristika Raka

Charakteristika znamenia Rak pre ženu a muža.