Horoskop 2019

Horoskop Ryby 2019

homera logo

Horoskop Ryby 2019

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Prvá polovica roku 2019 sa bude odvíjať v duchu doriešenia starých záležitostí, ktoré tieto Ryby niekoľko rokov obťažovali. Nič sa však nebude robiť dramaticky, vývoj udalostí bude skôr pozvoľný a pokojný. Výraz­nejšie viac dynamická bude druhá polovica roku, a konštelácia planét môže týchto jedincov hnať k neuváženému jednaniu nad rámec ich síl, k príliš dominantným a agresívnym aktivitám voči celému okoliu, hlavne voči tým, kto im bude môcť uškodiť. 

horoskop-ryby

Teda bude veľmi nebezpečné vzpierať sa vôli nad­riadených, svokre alebo dokonca partnerovi. Najmúdrejšie by bolo držať sa späť a zahrať sa dočasne na mŕtveho chrobáka a nechať veci proste plynúť. Čas bude vhodný k plánovaniu a k príprave lepšej budúcnosti. Skôr sa totiž Šťastena obráti k týmto jedincom svojou vľúdnou tvárou a bude im rozdávať všetko do sýta.

V tomto roku bude ale tre­ba byť trpezlivý a neprepadať depresiám alebo dokonca agresivite. To môže priniesť zatmenie reálneho uvažovania, tendenciu k vyvolávaniu treníc a neschopnosť vidieť veci v ich skutočnej podobe. 

Zrejme v druhej polovici roka 2019 bude teda treba sa mať na pozore pri podpisovaní zmlúv, nepodnikať riskantné aktivity, radšej neinves­tovať a dávať si pozor na svoje zdravie. Treba sa mať na pozore pred nezdravým únikom z reality, ako je alkohol, drogy alebo večné snenie. Mohli by prísť o to, čo si v minulom roku ťažko vybojovali alebo čo im Šťas­tena dala.  Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

V priebehu celého roku 2019 hrozí, že si tieto Ryby svoje šťastie poriadne podupú vlastnou vinou, nespoľahlivosťou alebo neverou, pod­cenia sokov v láske alebo si poriadne zavaria svojim roztopašným životom zdravotne. Toto vodné znamenie je veľmi založené citovo, ale nebude sa chcieť vzdať ani pohodlia a luxu­su, a preto pre ne bude tento rok veľkou skúškou. Budú postavení pred neľahké rozhodnutie – čo je pre nich dôležitejšie – srdce alebo rozum. Preto by mali títo jedinci dbať o dušu, pravidelnou relaxáciou a rozhodne by nemali toľko lipnúť na pôžitkoch.

homera-radi

Ak je hedonizmus niekedy na mieste, tak vo vašom prípade práve teraz. Ak z toho, čo máte, si dokážete odložiť niečo aj na horšie časy, tiež dobre. Pokiaľ chcete vo svojom živote niečo zmeniť, potom o svoje budúce šťastie musíte zabojovať prá­ve teraz, sami sa musíte rozhodnúť, čo od života chcete – či vám to takto vyhovuje alebo urobíte zásadný rez a zmeníte možno všetko od svojej práce po part­nera a miesto bydliska.

horoskop-ryby

Charakteristika Ryby

Charakteristika znamenia Ryby pre ženu a muža.