Horoskop 2019

Horoskop Strelec 2019

homera logo

Horoskop Strelec 2019

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Rok 2019 môžu títo jedinci považovať za priaznivý. V podstate ich neohrozuje žiadna z pomalých planét, naopak, Jupiter je vo vynikajúcej pozícii, a ten im bude ponúkať tvorivé aktivity. Vhodná doba teda bude k premene osobnosti. Pokiaľ majú Strelci vo svojom šuplíku niečo, čo by chceli ventilovať, a dosiaľ k tomu nemali odvahu alebo to bolo predtým zamietnuté, potom v tomto roku najskôr nastala ta správna chvíľa svoje dielo presadiť a uviesť s veľkou slávou na svetlo.

horoskop-strelec

V predchádzajúcich troch rokoch tranzit Saturnu ich najskôr donútil, aby sa zbavili všetkého, čo ich zaťažovalo a hlavne, aby doriešili staré problémy, ktoré so sebou vláčili dlhé roky. V tomto roku bude Jupiter v zvlášť priaznivom postavení, a preto by mal tento rok byť pre toto znamenie veľkou úľavou.

Tlak okolností poľaví a potom si teda títo jedinci oddýchnu a budú potešení, že prešli ťažkou skúškou so cťou a väčšinu problémov dobre zvládli. Hoci sa bude odvíjať celý rok 2019 pozitívne a v ich prospech, predsa len by sa mali mať trochu na pozore a myslieť na to, aby si svojim odťažitým alebo nepríjemným jednaním nenarobili problémy. Nerobiť  si zbytočne nepriateľov, ktorí by sa v nasledujúcich rokoch pomstili, a nenabrať si v eufórii príliš mnoho práce, ktorú by potom nezvládali. Títo jedinci sa môžu konečne tešiť na vydarený, priaznivý rok, ktorý prinesie nové možnosti, priazeň Osudu a dokonca i nejaký ten darček na uzmierenie – za to, čím si museli prejsť. Tentoraz budú konštelácie planét Strelcom dobre nahrávať. Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

Strelcom sa bude dariť vo všetkých oblastiach, úspešne dokončia staré problémy, ktoré im robili ťažkú hlavu a s ktorými nedokázali dlho pohnúť. Konečne sa ľady prelomia a záležitosti sa začnú vyvíjať tým správnym smerom – o to sa postará Jupiter v ich znamení. V tomto roku by mali títo jedinci veľa zapracovať na všetkom, čo by mohli vo svojom živote vylepšiť a hlavne by si mali všetky istoty dobre poistiť Preto práve teda bude tá správna doba na to eliminovať budúce možné nebezpečenstvo. 

Treba myslieť na zadné vrátka a šetriť si na „horšie časy“. Hoci sa im bude práve teraz dariť, nebude tak navždy. Rok 2019 bude vhodný k získaniu lepšej pozície v zamestnaní. Strelci by sa mali sústrediť na drobné detaily a dotiahnutia toho, čo už vybudovali alebo získali, než robiť vo svojom živote prevrat alebo dokonca  revolúciu.

homera-radi

Tohto roku vás nové príjemné zapojenie neminie, tešte sa! Aj tak ale najlepšie mesiace roka sú november a december. Na tieto mesiace si odložte akcie, na ktorých vám najviac záleží. Pokiaľ tieto akcie súvisia s pohybom a cestovaním, dbajte na dostatočnú opatrnosť pri jazde, lebo to riziko zranenia je tu. Na druhej strane vás Mars náležite zaktivizuje a ináč by ste sa možno nikdy neodhodlali k odvážnemu činu.

horoskop-strelec

Charakter Strelca​

Charakter o znameni strelca pre muža čí ženu sa dozviete viac tu.