Horoskop 2019

Horoskop Vodnár 2019

homera logo

Horoskop vodnár 2019

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Vodnár sa bude musieť mať na pozore. Urán sa bude nachádzať v nebezpečnom a agresívnom postavení a bude ich vťahovať do dramatických a napätých situácií.  Nepodceňujte možné nebezpečenstvo a nepreceňujte svoje sily.  V tomto postavení Uránu často dochádza k neadekvátnym reakciám na ľudí i situácie, zrejme tendencia jednať z pozície sily, byť dominantný a hlavne si narobiť veľa nepriateľov. 

horoskop-vodnar

Pozor na sľuby, ktoré nebude v silách týchto Vodnárov splniť, i keby si priali čo najviac a počítali s tým, že čo sľúbili alebo si naložili na svoje bedrá, hravo zvládnu. 

Pokiaľ sa chcú predviesť v celej svojej kráse a lesku, mali by počkať a sústrediť svoje sily, šarm a kúzlo osobnosti na leto a hlavne na druhú polovicu roku, kto­rá bude týmto jedincom viac naklonená. Nakoniec pre týchto jedincov bude znamenať zaslúženú odmenu za všetko úsilie, ktoré vynaložili v uplynulých rokoch  zdanlivo zbytočne. Práve v túto dobu prichádza ta správna chvíľa, kedy budú za vynaložené úsilie odmenení, vytiahnu zo svojich šuplíkov to, čo vytvorili a márne sa pokúšali zrealizovať. Vráti sa im stratené sebavedomie

Pre nejedného Vodnára v tomto období to teda bude znamenať povýšenie v zamestnaní, možná i vedúca pozícia alebo dokonca i sláva. Budú žiariť na všetkých večierkoch a spoločenských akciách. Však platí pre jedincov, nenaložiť na svoje bedrá príliš veľa, nebažiť za ziskom, je treba aj odpočívať a dbať na dostatok slniečka a lásky

Radšej by sa mali mať prvé mesiace roku na pozore, aby sa im osud, ktorý držia pevne v rukách, nevymkol a záležitosti sa nezačali riešiť samy bez ich kontroly. Je treba sa mať maximálne na pozore a všetko po sebe dobre kontrolovať. Potom sa môže prejaviť i nejakou tou špatne zo­stavenou zmluvou alebo chybou v daňovom priznaní, ktoré sa môže veľmi vypomstiť. 

Druhá polovica roku im prinesie viac pozitívnych zmien než dramatických záležitostí, koniec roku bude pre nich už príjemnou a pohodovou relaxáciou a radost­nou udalosťou. Druhú polovicu roku by mali Vodnári využiť k tomu, aby si urobili vo svojich záležitostiach a hlavne v osobnom živote definitívne poriadok a aby si vydobyté šťastie dobre poistili do budúcich rokov. Pre nejedného Vodnára to bude ťažké dilema, kedy sa bude musieť rozhodovať medzi srdcom na strane jednej a hmotou a pohodlím na strane druhej, môže to byť taktiež poriad­ny boj o lepšiu budúcnosť.   Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

Pokiaľ budú chcieť byť šťastní po citovej stránke, potom budú musieť za lásku náležite zaplatiť a nebu­dú môcť šetriť, a to bude ich najväčšie trápenie a problém. Nech sa hovorí čo to, v polovici roku 2019 sa rozbúrené vody upokoja a ich život ovládne zas poriadok.

homera-radi

Napriek tomu, že sa tento rok dá prežiť v pohode a bez veľkých problémov, nezakladajte si na ňom. Asi prinesie aj sklamanie istého druhu a to je tiež prirodzená súčasť života: niečo bolo a zrazu nie je ale život plynie ďalej. Skúste to brať pragmaticky. Pokiaľ veríte v posmrtný život, všetko si jednoduchšie vysvetlíte. 

Ešte: skúste sa zamerať tohto roku na menej podstatné otázky a tie hlavné riešte postupne.

horoskop-vodnar

Charakteristika Vodnára

Povaha znamenia Vodnár pre muža čí ženu.