Horoskop 2019Znamenia zverokruhu

Horoskop Vodnár 2019

homera logo

Horoskop na rok 2019
Vodnár

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Vodnár 2019

Vodnár sa bude musieť mať na pozore. Urán sa bude nachádzať v nebezpečnom a agresívnom postavení a bude ich vťahovať do dramatických a napätých situácií.  Nepodceňujte možné nebezpečenstvo a nepreceňujte svoje sily.  V tomto postavení Uránu často dochádza k neadekvátnym reakciám na ľudí i situácie, zrejme tendencia jednať z pozície sily, byť dominantný a hlavne si narobiť veľa nepriateľov. 

horoskop-vodnar

Pozor na sľuby, ktoré nebude v silách týchto Vodnárov splniť, i keby si priali čo najviac a počítali s tým, že čo sľúbili alebo si naložili na svoje bedrá, hravo zvládnu. 

Pokiaľ sa chcú predviesť v celej svojej kráse a lesku, mali by počkať a sústrediť svoje sily, šarm a kúzlo osobnosti na leto a hlavne na druhú polovicu roku, kto­rá bude týmto jedincom viac naklonená. Nakoniec pre týchto jedincov bude znamenať zaslúženú odmenu za všetko úsilie, ktoré vynaložili v uplynulých rokoch  zdanlivo zbytočne. Práve v túto dobu prichádza ta správna chvíľa, kedy budú za vynaložené úsilie odmenení, vytiahnu zo svojich šuplíkov to, čo vytvorili a márne sa pokúšali zrealizovať. Vráti sa im stratené sebavedomie

Pre nejedného Vodnára v tomto období to teda bude znamenať povýšenie v zamestnaní, možná i vedúca pozícia alebo dokonca i sláva. Budú žiariť na všetkých večierkoch a spoločenských akciách. Však platí pre jedincov, nenaložiť na svoje bedrá príliš veľa, nebažiť za ziskom, je treba aj odpočívať a dbať na dostatok slniečka a lásky

Radšej by sa mali mať prvé mesiace roku na pozore, aby sa im osud, ktorý držia pevne v rukách, nevymkol a záležitosti sa nezačali riešiť samy bez ich kontroly. Je treba sa mať maximálne na pozore a všetko po sebe dobre kontrolovať. Potom sa môže prejaviť i nejakou tou špatne zo­stavenou zmluvou alebo chybou v daňovom priznaní, ktoré sa môže veľmi vypomstiť. 

Druhá polovica roku im prinesie viac pozitívnych zmien než dramatických záležitostí, koniec roku bude pre nich už príjemnou a pohodovou relaxáciou a radost­nou udalosťou. Druhú polovicu roku by mali Vodnári využiť k tomu, aby si urobili vo svojich záležitostiach a hlavne v osobnom živote definitívne poriadok a aby si vydobyté šťastie dobre poistili do budúcich rokov. Pre nejedného Vodnára to bude ťažké dilema, kedy sa bude musieť rozhodovať medzi srdcom na strane jednej a hmotou a pohodlím na strane druhej, môže to byť taktiež poriad­ny boj o lepšiu budúcnosť.   Objednajte si podrobný Horoskop na rok 2019.

Pokiaľ budú chcieť byť šťastní po citovej stránke, potom budú musieť za lásku náležite zaplatiť a nebu­dú môcť šetriť, a to bude ich najväčšie trápenie a problém. Nech sa hovorí čo to, v polovici roku 2019 sa rozbúrené vody upokoja a ich život ovládne zas poriadok.

homera-radi

Napriek tomu, že sa tento rok dá prežiť v pohode a bez veľkých problémov, nezakladajte si na ňom. Asi prinesie aj sklamanie istého druhu a to je tiež prirodzená súčasť života: niečo bolo a zrazu nie je ale život plynie ďalej. Skúste to brať pragmaticky. Pokiaľ veríte v posmrtný život, všetko si jednoduchšie vysvetlíte. 

Ešte: skúste sa zamerať tohto roku na menej podstatné otázky a tie hlavné riešte postupne.

horoskop-vodnar

Viac o Znamení Vodnára

Pracujem na povahe znamenia Vodnár pre muža čí ženu..