Horoskop Kozorozec 2023

Horoskop Kozorožec 2023

numerologiahomera.sk je tu pre Vás

Tento rok bude pre väčšinu Kozorožcov znamenať úľavu. Len prvé tri mesiace si musíte ustrážiť, aby sa vám nejaký problém nedostal na kobylku. Iba na začiatku roka vás môže zasiahnuť niečo, čo vás dostane na chvíľu do nepríjemného postavenia. To znamená, že buďte radšej v strehu, ak príde nejaký problém. Pozor na precenenie síl a podcenenie nebezpečenstva a hlavne si dávajte pozor aj na zdravie. Je tomu na príčine typická konštelácia pracovného vyčerpania a podcenenia chorôb. Podstatné však je, že všetky ostatné pomalé planéty sú k vám milosrdné.

V polovici apríla sa dostáva do výborného aspektu Jupiter a prinesie vám šťastie a v tomto svojom výbornom postavení zostane až do konca roka. A aby šťastie neuniklo, nastupuje do akcie aj veľký ochranca Saturn a ten postráži všetko, čo získate. Čakajte v tom čase možno aj nejaký ten zázrak! Vďaka Saturnu dokážete oddeliť zrno od pliev, spoznáte kto vás len využíval a škodil, a nekompromisne ich oddelíte od tých, ktorí sú vašimi skutočnými priateľmi. Urobíte si poriadok v citoch a tento čas môže so sebou priniesť aj uzákonenie dlhodobého vzťahu,   teda svadbu a rodinu.

Pre vás to teda znamená, že rok 2023 bude v podstate dobrý. Ak nastane problém, tak iba do mája! Najmä v druhej polovici roka budú všetky aktivity korunované úspechom.

V zamestnaní by sa mal tento rok, obzvlášť potom jeho druhá polovica, vydariť. Bude čas vhodný nielen na žiadosť o zvýšenie platu, ale priamo aj o lepšie miesto, ak nie o vedúcu pozíciu. Skrátka, väčšina roku 2023 bude pre vás dobrá, bude patriť medzi tie lepšie roky, na ktoré budete radi spomínať.  Dostanete  veľké šance sa vylepšiť po všetkých stránkach a zbaviť sa toho, čo vás obťažovalo.

Koniec roku 2023 a začiatok roku 2024 vám bude prinášať okrem pozitívnych zmien a ďalších možností aj radosť, pohodu a optimizmus. Bude to prvá lastovička pred úplne úžasným rokom 2024, ktorý prinesie veľa radosti a šťastia.

horoskop-kozoroh

Charakteristika Kozorožcov

O povahe znamenia Kozorožec pre ženu a muža.